Аталанта и Ювентус се изправят един срещу друг в двубой от 25-ия кръг на италианската Серия "А". Срещата на стадион "Атлети Азури д'Италия" започва в 21:45 часа и ще бъде предавана на живо по MAX Sport 3.

Домакините допуснаха две неприятни загуби в последните си срещи, отстъпвайки с 1:2 от Каляри за първенството миналата неделя и много наивно в четвъртък 1/4-финалната среща за Купата на Италия срещу Фиорентина с 2:3.

Сега целта пред треньора на Аталанта - Джан Пиеро Гасперини е да вдигне духа на "Богинята", иначе и четвъртата позиция в която влизат днес в пряка битка, ще се отдалечи.

Фиорентина победи Аталанта с 3:2

Фиорентина отстрани Аталанта след луд мач с 5 гола, две дузпи и един червен картон

Виолетовите победиха с 3:2

Ювентус пък се радва възход. "Бианконерите" се класираха се с трудна победа за полуфинала в Купата на Италия у дома над коравите Сасуоло с 2:1. Любопитното е, че Юве не е губил в Серия "А" от края на ноемвеи миналата година.

Явно опитен спец като Масимилиано Алегри знае как да направлява формата на футболистите си в най-важният отрязък от сезона.

ГЛЕДАЙТЕ СРЕЩАТА АТАЛАНТА - ЮВЕНТУС НА ЖИВО ПО MAX SPORT 3.

Обрат: Дибала може да остане в Юве, иска да играе с Влахович