Българският национал Валери Божинов игра 13 минути при загубата на Ювентус от Бреша с 1:3 в среща от 27-ия кръг на Серия "Б". Талантът от Лясковец се появи в игра в 77-ата минута на срещата на мястото на Йонатан Дзебина, след като остана на резервната скамейка за пореден път от началото на сезона.

Матео Серафини откри за домакините още в четвъртата минута на срещата, но капитанът на "бианконерите" Алесандро дел Пиеро изравни шест по-късно. В 26-ата минута отново Серафини даде преднина на Бреша, а в даденото от рефера Ди Киавари продължение на първата част 29-годишният нападател оформи хеттрика си.

През второто полувреме наставникът на "Старата госпожа" Дидие Дешан вкара в игра Маркиони, Паладино и Божинов на местата на Каморанези, Балдзарети и Дзебина, но и те не успяха да променят резултата.