Ювентус победи драматично Торино в градското дерби. „Старата госпожа" се наложи с 2:1 на „Ювентус Стейдиъм". Победното попадение за шампиона на Италия падна в третата минута на добавеното време.

В герой за домакините се превърна Хуан Куадрадо, който реализира победното попадение.
Резултатът в мача откри Пол Погба с великолепен гол в 19-ата минута.

В 50-ата минута Бонучи извърши фаул фронтално срещу вратата и Чезаре Бово стреля в стената. Топката обаче се върна в него, той шутира с всичка сила точно под горната греда и не остави шансове на Буфон за 1:1.

Срещата отиваше към равенство, но в заключителните секунди колумбиец избухна. Алекс Сандро центрира отляво в наказателното поле към Куадрадо, който успя да добута топката във вратата на Падели за крайното 2:1.

След този мач, Ювентус е на 10-ото място с 15 точки. Торино е с позиция по-назад със същия актив.

Juventus 2-1 Torino - All Goals and Highlights... by zidanekrisz