Вмач от деветия кръг на Серия А, Торино записа важна победа над Комо с резултат 1:0, благодарение на гола на Алиеу Нджие в 75-та минута.

Първото полувреме започна динамично, като и двата отбора се опитаха да наложат своя стил на игра. Въпреки че Торино доминираше в териториалното владение, Комо показа организирана защита и не допускаше лесни шансове. В 40-та минута, Торино вкара гол, но той бе отменен заради засада.

Второто полувреме стартира с няколко тактически смени от двата треньора. В 75-та минута Торино най-накрая успя да пробие защитата на Комо, след като Алиеу Нджие се възползва от катастрофална грешка в защита и изпрати топката в мрежата от близко разстояние.

След гола, Комо усили натиска и в 71-та минута Нико Пас отправи опасен удар, но вратарят на Торино, Ваня Милинкович-Савич, успя да спаси, отразявайки удара в гредата.

В последните минути, Комо опита да се върне в мача с няколко смени и агресивен стил на игра, но Торино задържа преднината и успя да запази мача в своя полза.