Ювентус и Каляри не се победиха и завършиха наравно 1:1 на "Алианц Стейдиъм" в мач от седмия кръг на Серия "А". И двата тима бяха точни от дузпи. "Бианконерите" са трети във временното класиране с 13 точки, а сардинци са 15-и с 6.

Ювентус излезе напред в резултата след четвърт час игра, когато Душан Влахович бе точен от 11-метров наказателен удар с шут в левия ъгъл. Дузпата бе отсъдена заради игра с ръка на защитника на Каляри Себастиано Луперто.

В 26-ата минута торинци бяха близо до второ попадение, след като Теун Коопмайнерс получи прецизно подаване в наказателното поле и нанесе изстрел към десния ъгъл, но вратарят Симоне Скуфет се справи и спаси.

В 78-ата минута Юве отново се размина с второ попадение, след като Душан Влахович овладя щастливо рикоширала топка, преодоля противников бранител и стреля към десния ъгъл, но топката премина покрай вратата.

В 88-ата минута Каляри стигна до изравнителен гол, след като получи дузпа за нарушение на Дъглас Луис срещу Роберто Пиколи. С изпълнението се нагърби Разван Марин, който прати топката в горния десен ъгъл за 1:1.

Минута по-късно Франсиско Консейсао остави Ювентус с човек по-малко, след като получи втори жълт и респективно червен картон.

Интер - Торино 3:2 в мач от Серия "А"