Турнир: Италия Серия "А" Стадион: Зрители:
90+8′

Край на мача.

90+7′

Томас Стракоша спаси дузпа на Дибала, отсъдена за нарушение на Патрик в наказателното поле.

90+3′

Кайседо се озова на отлична позиция, но стреля право в Буфон.

90+1′

ГРЕДА!!! Удар на Дибала срещна страничния стълб.

84′

Сенад Лулич отстъпва мястото си на Патрик.

80′

Центриране към Игуаин, което аржентинецът не успя да овладее и топката излиза в аут.

78′

Силен удар на Асамоа е блокиран и топката излиза в корнер.

75′

Фелипе Кайседо влиза вместо Имобиле.

72′

Стураро заменя Лихтщайнер.

71′

Нани влиза на мястото на Луис Алберто.

68′

Слаб удар на Милинкович-Савич попада в ръцете на Буфон.

Снимка 317873

66′

Добро центриране на Дибала към Бернардески, но играчът на Юве не успя да нанесе удар.

65′

Пауло Дибала влиза вместо Сами Кедира.

55′

Бернардески заменя Дъглъс Коща.

54′

ГОООЛ ЗА ЛАЦИО! Чиро Имобиле реализира от дузпа, отсъдена за нарушение на Буфон срещу самия него.

52′

Жълт картон за Буфон.

48′

Невероятен пропуск на Игуаин! Аржентинецът се озова очи в очи със Стракоша, но стреля право в него.

46′

ГООООЛ ЗА ЛАЦИО! Чиро Имобиле възстанови равенството. Нападателят бе изведен от Луис Алберто в наказателното поле и прониза Буфон за 1:1.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме. Ювентус води с 1:0 след гол на Дъглъс Коща.

Снимка 317856

40′

Удар на Луис Алберто е блокиран от бранител на "бианконерите".

37′

Стракоша бе на път да направи голям гаф. Стражът се забави в изчистването на топката, Игуаин притича, а албанецът би право в него.

36′

Шанс пред Юве! Сами Кедира получи топката, напредна и нанесе прецизен удар в левия ъгъл на Стракоша, но стражът на Лацио се намеси добре и изби в корнер.

Снимка 317863

30′

Удар на Дъглъс Коща е избит от Стракоша.

23′

ГООООЛ ЗА ЮВЕ! Дъглъс Коща даде преднина на домакините. Сами Кедира получи падаване в наказателното поле и нанесе силен удар, който бе избит от Стракоша. Топката попадна в бразилеца, който я прати във вратата. Реферите гледаха повторение на ситуацията, при която имаше съмнение за засада на крилото, но в крайна сметка се оказа, че попадението е редовно.

16′

Лацио получи правото да изпълни пряк свободен удар на добра позиция, но ударът на Луис Алберто среща стената.

10′

Удар над вратата на Матюиди.

Снимка 317866

8′

Първа добра възможност за Ювентус. Игуаин получи подаване в наказателното поле, но не успя да овладее добре топката и тя му бе избита.

1′

27. Луис Рамос

Ювентус приема Лацио в едно от дербитата, който предлага осмия кръг в Серия "А". Двубоят в Торино започва в 19,00 часа.

"Бианконерите" допуснаха първа грешна стъпка от началото на сезона, след като завършиха 2:2 в гостуването си на Аталанта в миналия кръг. Тимът на Макс Алегри изостава на две точки от лидера Наполи.

Лацио се представя отлично от началото на сезона, като има три пункта по-малко от днешния си опонент. В страхотна форма се намира нападателят Чиро Имобиле, който има 9 гола до момента в първенството.

Лацио вече победи Ювентус с 3:2 в мач за Суперкупата на Италия преди началото на кампанията.

Домакините не могат да разчитат на Бенедикт Хьоведес, докато при гостите аут са Фелипе Андерсон и Душан Баста.