Турнир: Копа Италия Стадион: "Алианц Стейдиъм", гр. Торино, Италия Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА! ЮВЕНТУС СЕ КЛАСИРА НА ФИНАЛ ЗА КУПАТА НА ИТАЛИЯ!

90′

Лукаку скача за висока топка, сблъсква се с Буфон и настоява за нарушение, но такова според съдията няма.

82′

Джорджо Киелини заменя Хуан Куадрадо.

80′

Интер опитва финален натиск, въпреки че към момента шансовете на тима изглеждат илюзорни. Мартинес пробва далечен удар, но покрай вратата на Буфон.

73′

Жълт картон за Брозович.

Снимка 517830

70′

Нов шанс пред Роналдо. Португалецът получи чудесен пас, навлезе в наказателното поле, преодоля няколко защитници, стреля добре, но Самир Ханданович отново бе на мястото си и внимаваше. Какво разочарование за португалеца.

66′

Кристиан Ериксен отстъпва мястото си на Стефано Сенси.

64′

Роналдо! Португалецът достигна подаване вляво в наказателното поле и стреля отблизо, но Ханданович внимаваше и отрази удара.

Снимка 517827

61′

Федерико Бернардески отстъпва мястото си на Уестън Маккени

57′

Лош сблъсък между Мартинес и Буфон в спор за топка завършва с приятелска прегръдка между двамата. Похвално!

53′

Добър удар на Хакими от границите на наказателното поле, но топката мина над напречната греда.

47′

Интер трябва да отбележи поне 2 гола, за да стигне до финал. Ще успее ли?

Снимка 517821

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ 0:0!

40′

Съдията отсъди фаул за нарушение на Брозович срещу Куадрадо. Роналдо пробва късмета си от далечната дистанция, но твърде неточно.

35′

Ще донесе ли "старaта госпожа" усмивка на Андреа Пирло?

Снимка 517822

28′

След заучено положение от корнер, топката се отби и попадна в Мартинес, който стреля, но защитник на домакините изби в нов ъглов удар, след който не последва нищо.

25′

Опасност за Интер! Ериксен центрира много остро от фаул, Ромелу Лукаку от няколко метра пред вратата отклони с гърди, но ударът му мина на сантиметри от страничната греда!

19′

Неприятности за Ашраф Хакими. След единобство се налага влизането на лекарския екип. Мароканецът успява да стъпи на крака и влиза в игра отново.

14′

Жълт картон за Дармиан.

10′

Претенции за дузпа от страна на Интер. Мартинес се свлече след съприкосновение в наказателното поле, но съдията беше категоричен в отсъждането си, че нарушение няма.

7′

Федерико Бернардески опита да намери Рабио в наказателното поле, но подаването бе пресечено.

5′

Лек натиск на "старата госпожа" в първите минути на двубоя. Към момента липсват сериозни опасности пред двете врати.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Шчесни Йънг

Ювентус приема Интер в реванша от полуфиналите на турнира за Купата на Италия. Срещата в Торино започва в 21:45 часа.

В първия мач, "старата госпожа" направи сериозна крачка към поредния финал за трофея. В първия полуфинален двубой за националното отличие, Юве надви като гост Интер с 2:1 и си осигури перфектно предимство преди реванша.

"Бианконерите" се намират в страхотна серия от 6 поредни победи, докато "нерадзурите" спечелиха 4 от последните си 6 срещи. Загубата беше именно от Юве, а преди това и равенство 0:0 с Удинезе.

Аут за състава на Андреа Пирло са Артур Мело и Алваро Мората, които са със стомашен вирус. С контузии са Леонардо Бонучи и Пауло Дибала.

Осем от Юве застрашени да пропуснат финала за Купата на Италия при жълт картон довечера

Старата госпожа се намира в страхотна серия от 6 поредни победи

Антонио Конте няма да може да разчита на Артуро Видал и Алексис Санчес, които изтърпяват наказания.

Интересен се очертава да бъде сблсъкът между Кристиано Роналдо и Ромелу Лукаку.

В първия мач, белгиецът не игра заради наказание, но днес е амбициран да накаже "бианконерите". Любопитен факт е, че Лукаку няма гол в кариерата си срещу Юве. Кристиано Роналдо пък има 4 попадения в 9 мача срещу Интер. Нито един обаче не е на "Алианц Стейдиъм".