Ювентус завърши наравно 2:2 със Салернитана в двубой от шестия кръг на италианската Серия А, игран на "Алианц Стейдиъм". "Бианконерите" изоставаха до 93-ата минута на срещата, след което вкараха два гола, но единият не бе зачетен.

Гостите дръпнаха в резултата през първото полувреме след попадения на Антонио Кандрева (18') Кшищоф Пьонтек (45') от дузпа.

Торинци изравниха през втората част, благодарение на Бремер (51') и Леонардо Бонучи (90+3'). Аркадиуш Милик пък вкара трети гол в 95-ата минута, но съдията разгледа ситуацията с ВАР и отсъди засада на Леонардо Бонучи, който не докосна топката, но посегна да играе с нея.

Това разгневи домакините, като се стигна до грозни сцени и сблъсъци между играчите на терена, като Милик, Хуан Куадрадо и Масимилиано Алегри получиха червени картони.

Лацио победи Верона с 2:0