Ювентус най-сетне записа първата си победа от старта на новия сезон в Серия "А". Торинци разбиха с 4:0 Удинезе и то като гости. Преди този мач, "бианконерите" записаха хикс със Сампдория и загуба от Бари.

Юве откри резултата на "Фиули" още в 18-ата минута. Вратарят Ханданович сбърка фатално при едно центриране от фаул, топката срещна гредата и падна пред Леонардо Бонучи, който нямаше как да сбърка - 0:1.

Само 5 мин. по-късно Красич проби отлично и с хубав, нисък пас намери Куалярела в пеналта, който удвои. Малко преди почивката Клаудио Маркизио направи резултата класически и на практика мачът свърши.

Юве обаче не допусна разсредоточаване през втората част и стигнаха дори до още едно попадение, дело на Якуинта, който оползотвори пас на Маркизио.

Така "Старата госпожа" завърши с настроение една много трудна седмица. В четвъртък Юве се изложи с домакински хикс 3:3 срещу Лех Познан в Лига Европа.