Палермо направи равенство 1:1 с устремилия се към първото място в Серия "А" Интер. Българският национал Ивайло Чочев се появи в игра в добавеното време на срещата.

Първото полувреме завърши при нулево равенство, като всичко по-интересно стана през втората част.

Иван Перишич даде аванс на гостите в 60-ата минута. На метри пред голлинията хърватинът засече остро центриране на Джонатан Биабиани.

В 66- ата минута Алберто Джилардино изравни резултата, след като беше най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле на Интер след изпълнение на корнер. „Нерадзурите" останаха с човек по-малко в 79-ата минута, когато Жейсон Мурийо получи втори жълт картон за нарушението си срещу Франко Васкес.

Ивайло Чочев започна като резерва за Палермо. Бившият играч на ЦСКА бе изпратен да загрява десет минути преди последния съдийски сигнал. Той се появи на терена в третата минута на добавеното време на мястото на Лука Ригони. Халфът записа няколко минути за първия си мач в Серия „А" срещу Интер.

Палермо - Интер 1:1

0:1 Иван Перишич (60)
1:1 Алберто Джилардино (66)