Милан продължава със слабото си представяне в Серия "А". "Росонерите" изиграха катастрофален мач и загубиха с 0:3 гостуването си на Верона.

Двата тима играха преди няколко дни на "Сан Сиро" в четвъртфинален мач за Купата на Италия, който бе спечелен от играчите на Дженаро Гатузо, но днес нямаше и помен от играта на тима във въпросия двубой.

Снимка 329496

Домакините откриха резултата в 24-ата минута с гол на Антонио Карачоло, който засече с глава центриране на Ромуло. Последваха два сериозна пропуска на Сусо, а също и Монтоливо бе близо до попадение.

Така се стигна до 55-ата минута, когато младокът Мойс Кийн засече центриране на Беса отляво за 2:0.

УЕФА ще продължи да наблюдава под лупа Милан

Милан не успя да постигне споразумение с УЕФА

Става въпрос за спазването на финансовия феърплей

"Росонерите" опитаха да се върнат в мача, но отново Сусо и Франк Кесие пропуснаха. В 77-ата минута Даниел Беса получи пас от Ромуло и с прецизен удар вкара за 3:0.

В продължението на срещата червен картон получи Сусо.