Валентин Антов направи дългоочаквания си дебют с екипа на Болоня. Българският национал стартира като титуляр за "рособлу" при поражението от Каляри с 0:1 на остров Сардиния.

Бившият футболист на ЦСКА прекара на терена 75 минути, през които остави добри впечатления със своите изяви. В 26-ата минута беше декориран и с жълт картон. Четвърт час преди края пък бе заменен от чилиеца Гари Медел.

Сасуоло и Наполи направиха 3:3 в Серия А

Сасуоло и Наполи в драма с шест гола и три дузпи

В Реджо Емилия

Единственото попадение в срещата реализира преотстъпеният от Ювентус - Даниеле Ругани в 19-ата минута. Тогава бранителят се бе позиционирал най-добре при центриране от корнер на Марин и с глава не остави шанс на Лукаш Скорупски.

Като цяло момчетата на Михайлович трябва да съжаляват, че не си тръгнаха с поне точка от своята визита, тъй като изгодни положения пропиляха Емануел Винато и Матиас Сванберг. Никола Сансоне пък така и не получи исканата от него дузпа в 34-ата минута.

Ювентус победи Специя с 3:0

Гълъбинов игра срещу Роналдо и Ювентус, но Специя загуби

В мач от 25-ия кръг

В следващия кръг Болоня има гостуване на Наполи, в което предстои да разберем дали на Антов отново ще бъде гласувано доверие.

КАЛЯРИ - БОЛОНЯ 1:0

1:0 Ругани (19")