Ювентус се потрудни за успех над Специя в мач от 25-ия кръг на Серия А. "Старата госпожа" се наложи с 3:0 у дома и по този начин зае третото място в подреждането. Тимът на Андреа Пирло има 49 точки.

Специя пък е на 16-ото място с 25 пункта. Българинът Андрей Гълъбинов влезе в игра като резерва в 72-ата минута.

Първото попадение падна чак в 62-ата минута. Тогава Алваро Мората си освободи пространство след добро подаване в наказателното поле и оплете топката в мрежата, намирайки долния ляв ъгъл за 1:0. След разглеждане на ВАР, съдията зачете попадението.

Андрей Гълъбинов си търси нов отбор

Напуска Специя

В 71-ата минута, Федерико Киеза овладя отбита топка в наказателното поле и я изстреля в средата на вратата, правейки резултата 2:0.

Минута по-късно Андрей Гълъбинов замени Нзола.

Коронавирус в Ювентус

Не става дума за футболист

Две минути преди края на редовното време, Родриго Бентанкур намери Кристиано Роналдо промуши топката покрай вратаря от средно разстояние за крайното 3:0.