Торино успя да се пребори за победата срещу Сасуоло и запази шансове за участие в Европа. Момчетата на Валтер Мадзари стигнаха до драматичен успех с 3:2.

Голямата звезда на Торино Андреа Белоти бе големият герой за "биковете". 25-годишният футболист пропусна дузпа през първото полувреме, но във втората част се реваншира, отбелязвайки две попадения. Другият гол за торинци бе дело на Симоне Дзадза, а за Сасуоло точни бяха бившият футболист на Левски Мехди Бурабия  и Пол Лирола. Бурабия получи червен картон минутка след гола си и гостите трябваше да играят повече от час с 10 души.

След тази победа Торино са на шестата позиция с 60 точки. На петото място е Милан с 62 пункта, а четвърти към момента с 63 точки е Интер, но "нерадзурите" имат наглед леко домакинство на Киево.

Ювентус и Торино не се победиха в мач от Серия "А"