Този път не бяхме толкова брилянтни, както в други мачове. Това заяви треньорът на Лацио - Симоне Индзаги, който разкри, че не е особено доволен от предстоящата почивка в първенството за мачовете на националните отбори.

"Орлите" са в серия от 8 поредни двубоя без загуба, макар да не успяха да победят Каляри (0:0) в срещата помежду им от 29-ия кръг на Серия "А". Наставникът смята, че паузата може да наруши ритъма на неговия тим.

Фиорентина разочарова феновете си срещу слабака Кротоне, Александър Тонев неубедителен

Фиорентина разочарова феновете си срещу слабака Кротоне, Тонев неубедителен

Лацио не победи Каляри

"Каляри игра доста силно и се раздаде на терена. Ние можехме да се представим и по-добре. Имахме няколко добри възможности в мача, но не се възползвахме от тях. Дойдохме за три точки, но си тръгваме с една. Не винаги нещата се получават така, както ни се иска. Трябва да отдадем дължимото и на съперника, който игра доста добре.

Предстои ни много напрегнат финал на сезона, така че се надявам след паузата всички да се завърнат в добра форма. Тази почивка идва в много неподходящ момент, но тя е предвидена много отдавна и ние нищо не можем да направим.

След паузата имаме мач със Сасуоло, а след това е дербито, така че трябва да сме готови за битка", заяви Индзаги.