Рома допусна изненадваща загуба от Кремонезе с 1:2 в двубой от 24-ия кръг на италианската Серия А, игран на стадион "Джовани Дзини".

Франк Тсаджут даде аванс за домакините в 17-ата минута. Леонардо Спинацола изравни в 71-ата минута, а Даниел Чофани се разписа от дузпа в 83-ата.

Така тимът на Давиде Балардини записа първа победа за сезона. Кремонезе събра 12 точки и се отлепи от дъното, като е 19-и с 12 точки на сметката си, а Рома пропусна да се върне в топ 4 и е на 5-а позиция с 44 точки.

Специалния:  Треньорите получават похвала за работата, която вършат всички служители

Специалния: Треньорите получават похвала за работата, която вършат всички служители

Това беше победа срещу отбор, който игра в Шампионската лига, коментира Моуриньо