Рома и Аталанта не успяха да излъчат победител в тазвечершния мач от втория кръг в Серия "А". Въпреки това, двата отбора впечатлила феновете на "Олимпико" с голов спектакъл, завършвайки наравно 3:3.

Двубоят започна с минута мълчание, в която бе почетена паметта на загиналите при срутения мост в Генуа на 14 август.

Интер и Торино не успяха да се победят - 2:2

Интер пропиля два гола аванс срещу Торино, остана без победа в Серия "А"

"Нерадзурите" и Торино завършиха 2:2

Резултатът бе открит още във втората минута, когато Пасторе засече центриране на Юндер и с пета отбеляза фамозен гол във вратата на гостите за 1:0. В 19-ата минута, те успяха да изравнят чрез Тимоти Кастане, който се ориентира най-добре в наказателното поле и довкара отбила се в гредата топка след удар на Сапата - 1:1. Три минути по-късно, "бергамаските" нанесоха втори удар върху "вълците". Емилиано Ригони отне от Костас Манолас, бързо напредна и преодоля Олсен за 2:1. В 38-ата минута, Ригони покачи на 3:1.

Рома опита да се съвземе и още в 60-ата минута усилията се увенчаха с успех. Флоренци лесно се добра до наказателното поле на съперника и стреля към вратата на Голини, който не се справи по най-добрия начин - 2:3. В 82-ата минута, Костас Манолас хвърли в екстаз трибуните на "Олимпико", изравнявайки за 3:3, с което оформи и крайния резултат.