Интер и Торино завършиха наравно 2:2 в мач от 2-ия кръг на Серия "А", игран на "Сан Сиро". "Нерадзурите" поведоха с две попадения, дело на Иван Перишич в 7-ата минута и Стефан де Врай в 32-ата. През втората част "биковете" съумяха да стигнат до точка след голове на Андреа Белоти в 56-ата минута и Суалихо Меите девет по-късно.

Това бе първа точка в актива на миланския гранд след загубата от Сасуоло преди седмица. Със същия актив е и Торино.

Снимка 375087

Двубоят започна отлично за домакините. Още в 7-ата минута Икарди пусна отличен пас към Перишич, който простреля Сиригу за 1:0.

В 32-ата минута Стефан де Фрай удвои преднината на "нерадзурите", след като засече добро центриране на Матео Политано от фаул.

В 56-ата минута Андре Белоти върна гостите в мача. Нападателят свари неподготвена защитата на Интер, овладя отличен пас от Яго Фалке и след неубедителна намеса на Ханданович реализира за 1:2.

Раджа Наинголан в състава на Интер срещу Торино

Наинголан в състава на Интер срещу Торино

През седмицата футболистът се забърка в сериозен скандал

В 67-ата минута Торино стигна до равенството чрез Суалихо Меите, който премина по доста елементарен начин хвърлилия се в краката му Иван Перишич. Полузащитникът на "биковете" стреля към вратата на Ханданович, а с помощта на рикошет в крак на защитник на Интер, топката стана неспасяема за опитния страж.

До края на срещата домакините опитаха да стигнат до трите точки, но така и не съумяха да го сторят.