Парма спечели гостуването си на Бреша с 2:1 във втория мач от 36-ия кръг на италианската Серия "А".

Още в 10-ата минута Деян Кулушевски пропусна да открие резултата за гостите, след като преодоля противниковия вратар, но стреля високо.

През второто полувреме бъдещият играч на Ювентус демонстрира по-добра игра и беше с основна заслуга за успеха на своя тим. В 59-ата минута той асистира за гола на Матео Дармиан. Само три минути по-късно Луиджи Сепе сбърка пас, след което Даниеле Десена прати топката в неговата мрежа за 1:1.

В 81-ата Кулушевски с чудесен удар донесе трите точки за гостите.

В този успех Парма събра 46 точка и заема 10-о място в класирането. Бреша е на предпоследната 19-а позиция с 24 точки и обиграва състава си за следващото издание на Серия "B".