Лацио победи като гост Реджина с 3:2 в пореден мач от 18-ия кръг на италианската Серия "А". В герой за римляните се превърна Горан Пандев. Македонският национал отбеляза и трите гола за своя тим, като по този начин осигури спечелването на трите точки.

Домакините откриха резултата още в 4-ата минута, когато Бернардо Коради се разписа от дузпа. В рамките само на 7 минути обаче Панев вкара два гола и изведе Лацио напред в резултата.

През втората част Коца вкара за домакините и изравни резултата, преди Пандев да оформи своя хеттрик и да донесе победата на "орлите".

Благодарение на спечелените три точки Лацио заема 7-о място с актив от 30 точки. Реджина са 19-и с 13 точки.

РЕДЖИНА - ЛАЦИО 2:3

1:0 Коради (4'-дузпа)

1:1 Пандев (14')

1:2 Пандев (21')

2:2 Коца (63')

2:3 Пандев (76')

Стартови състави:

Реджина: Кампаньоло, Чирило, Ландзаро, Сантос, Коста, Сесту, Барето, Тоньоци, Барила, Коради, Бриенца