Ювентус поднесе поредно разочарование на верните си фенове. "Старата госпожа" падна с 1:3 у дома от предпоследния Палермо в среща от междинния 4-и кръг в Серия "А".

Торинци разбиха Удинезе с 4:0 преди четири дни, което накара тифозите им да очакват нов безпроблемен успех днес, но не би.

Мачът започна по вълшебен начин за сицилианците, които поведоха само след 120 секунди игра. Пиниля стреля, вратарят Сторари изби удара му, но топката попадна у връхлитащия Пасторе, който я мушна в мрежата за 0:1. Гостите продължиха с добрата си игра и бяха близо до втори гол малко преди почивката, но този път Пасторе нацели гредата.

В 62-ата минута обаче нямаше какво да спре Иличич и той наниза второто попадение за Палармо. Малко по-късно гол на Якуинта бе отменен заради засада, а  след това и Красич не успя да се възползва от прекрасен шанс да намали.

Така се стигна до 85-ата минута, когато Чезаре Бово изпълни чудесно един пряк свободен удар и матира за трети път Сторари. В ответната си атака Юве все пак стигна до почетно попадение, дело на Якуинта, но за повече "бианконерите" нямаха време и сили.

След 4 кръга, Юве е в дъното на таблицата, само с 4 точки от една победа и едно реми. Наред с това, "бианконерите" все още нямат успех у дома.