Той все пак праща топката в мрежата, но голът няма да бъде зачетен.

Неприятна новина за Сари.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме не предложи нито едно 100%-во положение пред някоя от двете врати. За разлика от динамичното дерби на Рим, играно по-рано днес, този сблъсък не бе на същото ниво, като играта бе далеч по-бавна и се водеше в средата на терена.

Фактът, че Ювентус започна с Дибала, Игуаин и Роналдо в предни позиции, до голяма степен блокира акциите на тима. Тримата очевидно изпитваха затруднения в поделянето на игрището пред себе си.

Роналдо на два пъти извеждаше добре Сандро, а след това и Игуаин, но то не се възползваха от възможността да открият резултата.

Самият Кристиано също имаше един шанс за отправяне на удар по посока съперниковата врата. Изстрелът му беше разочароващ, като премина далеч над вратата.

Милик изглеждаше като най-сериозната опасност за бранителите на торинци. Отново обаче - без някакви сериозни ситуации с негово участие.

Малко преди почивката Дибала падна в наказателното поле и претендира за извършено нарушение срещу него. Вместо това главният съдия реши, че по-скоро има фаул в нападение и даде положението в полза на съперника.

Така или иначе голове, в рамките на първите 45 игрови минути, не бяха реализирани.

45′

Почивка.

44′

Засада на Инсине.

43′

Засада на Милик.

39′

Добро извеждащо подаване към Дибала!

Той извършва нарушение в нападение, в стремежа си да стигне до топката.

38′

Засада на Игуаин.

34′

Манолас спира Сандро в наказателното поле.

Избива топката напред.

Според главния съдия - в рамките на правилата.

Футболистът на Юве претендира за дузпа, но такава не е отсъдена.

32′

Сблъсък край страничната линия между Руи и Куадрадо.

Разминава се ситуацията без официални предупреждения.

29′

Жълт картон за Деме.

25′

Гатузо очевидно не е доволен от случващото се с тима му на терена.

Не спира да ръкомаха край страничната линия.

18′

Куадрадо също се оказва в добра позиция за отправяне на изстрел.

Нищо интересно.

Не успява да шутира точно.

12′

Възможност за Кристиано Роналдо!

Стреля от границата на наказателното поле.

Топката минава далеч над вратата.

8′

Въпреки мощната си постройка в предни позиции, Ювентус не стига до възможности за откриване на резултата.

Игуаин, Дибала и Роналдо трябва да си поделят терена в атака.

За момента това не се случва.

1′

Елмас

Наполи приема Ювентус в мач от 21-ия кръг на Серия "А". Дербито на стадион "Сан Паоло" започва в 21:45 часа.

През този сезон Наполи се представя безобразно в Серия "А" и е по-близо до зоната на изпадащите, отколкото до 1-то място.

Емре Джан е съгласен да продължи кариерата си в Борусия (Дортмунд)

Халфът на Ювентус е все по-близо до раздяла с клуба

От своя страна Ювентус е лидер и гони задължителна победа, за да запази крехкия си аванс пред Интер и Лацио.

Това ще е първо завръщане на Маурицио Сари на "Сан Паоло" като треньор на хегемона на Ботуша.

Цял Неапол ще псува Маурицио Сари

Привържениците го започнаха още от сутринта

Наполи е в трагична форма от 3 поредни загуби в Калчото, но през седмицата елиминира Лацио от 1/4-финалите за Купата на Италия след победа с 1:0 на "Сан Паоло".

Снимка 461505

Юве пък се справи с Рома в същия турнир - 3:1 в Торино, и спечели последните си 5 срещи за първенство.

Южняците имат само 1 успех от 8 мача насам срещу Юве.

Дибала: Бях близо до това да напусна Ювентус