Наполи не успя да победи Сасуоло в мач от 33-ия кръг на Серия А. "Небесносините" направиха 2:2 В Реджо Емилия. По този начин, Наполи допусна грешна стъпка в битката за челните места на класирането.

Неаполитанци първи поведоха в резултата, но домакините направиха пълен обрат. В крайна сметка "сините" изравниха пет минути преди края на мача.

Първото попадение падна в 52-ата минута, когато Дрис Мертенс се озова на правилното място, за да засече подаване и да го насочи в празната врата с глава отблизо за 0:1.

Седем минути по-късно, топката стигна до Доменико Беради след лоша намеса на защитниците, той се озова сам срещу вратаря и спокойно я прати в мрежата, правейки резултата 1:1.

Ювентус излиза за задължителни три точки срещу Дженоа

Гостите все още нямат победа на новия стадион на домакина си

В 80-ата минута, Лука Мацители  отбеляза с брилянтен нисък удар в центъра на вратата, след като беше изведен в наказателното поле от превъзходен прехвърлящ пас на Антонио Рагуза.

Пет минути по-късно, Аркадиуш Милик еагира най-бързо на рикошет  и заби топката в мрежата за крайното 2:2.

След този мач, Наполи е 3-ти със 71 пункта, а Сасуоло е 14-ти с 36 точки.