Наполи стигна до победа над Ювентус с минималното 1:0 в мач от 31-ия кръг на италианската Серия А, игран на "Алианц Стейдиъм" в Торино.

Анхел ди Мария успя да открие резултата в 83-ата минута, но голът не бе зачетен след дълго преразглеждане с ВАР заради нарушение в зародиша на атаката на "бианконерите". Душан Влахович също бе точен в 90-ата минута, но и неговото попадение не бе зачетено. За да бъде драмата пълна, единственото попадение в срещата падна в добавеното време. То бе отбелязано от нападателяа на неаполитанците Джакомо Распадори (90+3').

Така Ювентус е трети в класирането на Серия А с 59 точки. Неаполитанците продължават да са лидери в италианското първенство със 78 пункта.  7 кръга преди края отборът на Лучано Спалети води със 17 точки пред втория Лацио.

Милан победи Лече с 2:0 в мач от Серия А