Наполи победи Лацио в Рим с 2:1.

"Небесносините" изиграха страхотен мач, като с тази победа доказаха на останалите съперници, че имат качествата да се борят за титлата.

Лацио започна по-добре, като поведе в четвъртата минута, когато Милинкович-Савич намери Андерсон отдясно, той центрира на мястото, където беше Зачани, който отправи страхотен удар от около 20 метра в самия ъгъл на вратата на Наполи.

Милан победи Интер с 3:2 в Серия А

Милано е "червено-черен" - Милан с драматичен успех над Интер

В невероятно вълнуващ мач Рафаел Леао блесна

Това обаче се оказа единственият удар на Лацио към вратата през първото полувреме, като Наполи взе инициативата.

Неаполитанците изравниха в 38-ата минута на срещата. Ким Мин-Дже засече с глава след корнер на Зилински. Кореецът отбеляза първия гол за Наполи в кариерата си.

Продължението донесе страхотна игра на Наполи,които натиснаха с всички сили. Час игра след началото Наполи стигна до пълния обрат в резултата. Кварацхелия беше изведен в наказателното поле. Той запази хладнокръвие и реализира за 2:1.