Жълт картон за Фалке.

75′

Куцка заменя Бертолачи.

72′

Отбраната на гостите се пропука за пореден път и Белоти бе на крачка от втория си гол в срещата.

70′

Пропуск на Ляич, пореден за него в срещата.

67′

Лукич заменя Валдифиори.

63′

Итурбе заменя Оби.

62′

За разлика от Ляич, Бака не пропуска от бялата точка! 2:2! Дербито се получава!

Палета беше повален на терена и този път Талиавенто нямаше как да не отсъди 11-метров наказателен удар! Равенството е възстановено!

61′

Попаденията едва ли ще спрат!

Играта се изостри неимоверно и е само въпрос на време и късмет една от двете врати да бъде отново поразена.

60′

Жълт картон за Оби.

Снимка 273312

59′

Жълт картон за Розетини.

56′

ГОЛ за Милан! "Росонерите" се връщат в мача! Попадение на Бертолачи!

52′

Романьоли пресича добър опит за извеждащо подаване към Ляич.

50′

Жълт картон за голмайстора Белоти.

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

44′

Официално предупреждение за Морети.

44′

Жълт картон и за Романьоли.

41′

Харт се намесва решително, след опит на Сусо да порази вратата му. Първа опасност и в полза на Милан.

Снимка 272708

38′

Реферът Талиавенто не отсъжда дузпа в полза на Милан, след съприкосновение между Запакоста и Бонавентура.

Монтела никак не е доволен от решението...

Снимка 273305

35′

Нови няколко атаки за домакините. Няма да е изненадващо, ако те вкарат и трети гол преди почивката.

32′

Покъртително слабо изпълнение на дузпата, от страна на Ляич!

Скандален шут, който Донарума спасява без каквито и да било проблеми! Резултатът остава непроменен!

31′

Абате фаулира Фалке и това е ДУЗПА за Торино!!!

30′

Доста теми за размисъл за Монтела, като няма да е изненадващо той да започне разбора си на почивката с бележка към защитниците на тима.

За момента те определено не се справят със задачите си на терена.

26′

2:0 за домакините!!! Геройският обрат от последния сблъсък между двата тима изглежда все по-невероятен за повтаряне. Попадение на Бенаси!

Фалке центрира, няколко футболисти на Милан последователно не успяват да се справят и да изчистят топката, тя попада у Бенаси, който от близка дистанция не греши, удвоявайки преднината на състава си!

25′

Жълт картон за Локатели.

21′

1:0! Торино повежда в резултата, след попадение на Белоти! Очакваното все пак се случи!

Ляич не стреля особено убедително, но при добавката Белоти е безпогрешен!

Снимка 272711

17′

Все по-настоятелни действия на Белоти срещу Палета, за момента без резултат.

12′

Необмислено нарушение на Бака в средата на терена. Без официално предупреждение за състезателя на гостите.

10′

Зоната, охранявана от Палета, определено е под прицела на футболистите на Торино. Дали те не са забелязали някаква слабост у бранителя?

Снимка 272709

8′

Подчертан период на доминация на домакините. Те обаче така и не успяват да материализират превъзходството си.

5′

Страхотно спасяване на Донарума, след като той бе останал очи в очи с Белоти! Нов напрегнат момент пред вратата на един от грандовете в Италия.

Снимка 272704

3′

Разбъркване в полето на гостите. Като по чудо топката не навестява мрежата на "росонерите", след скоростна акция на Белоти.

1′

Клутроне

Торино е домакин на Милан в мач от 20-ия кръг на италианската Серия "А". Битката тази вечер стартира в 21:45 часа.

Само четири дни след сблъсъка за Купата на Италия, двата отбора отново излизат един срещу друг, но този път за първенство и на стадио "Олимпико" в Торино.

Ювентус - Милан на 1/4-финалите за Купата на Италия!

Дербито обещава да е истинско

Милан се поизпоти сериозно миналия четвъртък, но все пак постигна впечатляващ обрат 2:1 и продължи напред за Купата. Сега за "росонерите" вероятно ще стане още по-трудно, а грешка ще ги отдалечи сериозно от Топ 3.

В лагера на Милан няма много кадрови проблеми. Матиа Де Шилио и Андреа Поли имат здравословни проблеми и не попаднаха в групата за двубоя.

Адриано Галиани: Президент на Серия "А"? Предпочитам школата на Милан!

Галиани: Президент на Серия "А"? Предпочитам школата на Милан!

"В края на 2013-а година имах голяма оферта за работа в Китай"

Мати Фернандес също е извън сметките, както и тежко контузеният капитан Рикардо Монтоливо. Притесненията около леката травма на Алесио Романьоли, който получи почивка в предишния мач на "Сан Сиро", отпаднаха и централният защитник е на линия.

След изтърпяно наказание за Купата, в състава се завръща Мбайе Нианг, който обаче напоследък не е във форма - няма нито гол, нито асистенция от средата на октомври миналата година.

Торино вероятно ще бори Милан със сходен титулярен състав. Отново като най-голяма заплаха се очертава Андреа Белоти (13 гола), който вече наказа "росонерите".

Снимка 267562

Може би единствената дилема пред треньора Синиша Михайлович е при избора на фланга между Хуан Итурбе и Яго Фалке.

Мачът пропускат контузените защитници Леандро Кастан и Кристиан Молинаро, а опорният халф Африйе Акуа е с националния отбор на Гана на турнира за Купата на африканските нации.

С успеха преди дни, Милан затвърди превъзходството в този сблъсък си в последните години. В предишните 19 мача "росонерите" са наредили 12 победи и 7 равенства срещу този опонент.

На "Олимпико" обаче последните три мача между тях са завършили наравно.

Торо е силен домакин, спечелил 20 от общо 29 точки именно на своя стадион.