Удар с глава на Хьоведес след корнер. Топката мина близо до лявата греда.

Хубава атака на домакините. Сансоне избърза с удара, който се получи слаб.

Излиза Имобиле. На негово място в игра ще бъде Дзадза.

Гюндогансе хвърли в полето  получи жълт картон от Диаш.

82′

Белоти финтира и се озова съвсем сам пред Лено леко отдясно. Той стреля, но топката се отклони от десния дирек на вратата.

75′

Нова атака на домакините отляво. Последният пас към Белоти беше силен и излезе в аут.

74′

Имобиле надбяга Хьоведес отляво и стреля. Топката премина много близо до далечната греда.

72′

Фоланд стреля от границата на полето. Топката прелетя покрай дясната греда.

71′

Бернардески стреля от чистата позиция по земя. Лено се хвърли на дясно и улови. Италианците направиха бърза контря отдясно чрез Имобиле.

70′

Гьотце влиза на мястото на Вейгл.

69′

Бернардески заема мястото на Едер.

67′

Германците са много притиснати и не могат да изнесат топката.

62′

Германците взеха да се прегръщат, мислейки че са вкарали гол. Диаш го отмени за засада.

61′

Жиао Та направи груб фаул.

59′

Влиза Габри излиза Горецка,

59′

Любомецът на цяло Сан Марино Томас Мюлер е сменен от Воланд.

58′

Гьоретцак опита извеждащо подаване с гърди. Топката стигна ди Лено.

54′

Гюндоган падна влизайки в полето. Диаш не му обърна никакво внимание.

54′

Италиянците пресират и налитат. Засега защитата на гостите справя.

53′

Дълга атака за домакините завършила с фаул в нападение.

49′

Белоти стреля много силно от 20 метра. Топката профуча над горната греда.

Снимка 262855

45′
45′

Влиза Астори. Излиза Романьоли.

45′

Донарума сменя Буфон на вратата.

45′

Хумелс отсъпи мястото си на Жиао Та.

5′

Белоти пресиран от двама защитници падна в полето. Диаш посочи изпълнение на аут. Публиката го освирква.

45′

Много високо темпо без чисти положения пред двете врати. Владеенето на топката е по 50%.

Снимка 262843

43′

Мюлер шутира фронтално малко вътре в полето. Ударът му беше спасен от защитник.

41′

Имобиле свали на земята съперник без причина.

38′

Буфон излезе и хвана топка подадена към Мюлер.

31′

Гюндоган излезе на изгодна позиция след двойно подаване и стреля. Не особено силния му удар беше уловен от Буфон.

27′

Буфон се разтегна и успя да хване топката пред връхлитащия Гюндоган. Атаката на гермаците беше отдясно и последва остро центриране по замя.

25′

Чиро Имобиле на скорост излезе сам. Той беше пресиран и отправи много силен удар над гредата на вратата на Лено. Най-чистото положение досега в мача.

Снимка 262856

22′

Мустафи изчисти топката пред връхлитащ нападател.
На трибуните е Балотели облечен в кожух.

19′
Снимка 262844

Бундестима упражнява натиск завършил с удар спасен от Буфон.

15′

Темпото е високо и двата отбора се стремят да атакуват.

13′

Ругани стреля силно от границата на полето. Лено успя да избие в корнер.

12′

Буфон успя да избие топката пред връхлитащия Горецка. Вратарят предотврати сигурен гол.

9′

Белоти остана сам отдясно, върна топката, но връхлитащите нападатели не можаха да засекат подаването.

8′

Германците опитаха контраатака, която завърши със засада поради лошо позициониране.

7′

Дармиан влезе отляво, но центрирането му беше избито в корнер.

4′

Удат на Горецка е блокиран фронтално пред полето.

2′

Хубава атака през центъра на домакините. Белото стреля над гредата.

1′
Леонардо Паволети

Италия и Германия излизат един срещу друг за 35-ти път в един от двата най-интересни приятелски мачове довечера. Двата отбора са ставали общо девет пъти световни шампиони и винаги правят зрелищни и интересни мачове по между си. Досега Италия има 15 победи, Германия е с 8 победи и 11 пъти са завършвали наравно. Мачът започва в 21:45 часа на стадион Джзепе Меаца в Милано.

Германците са считани за фаворити, но италианците са им неудобен противник в исторически план. Последната среща по между им беше на четвъртфинала Евро 2016, когато Бундестима спечели след изпълнение на дузпи.

В продължение на много години преди това италианците винаги излизаха като победители след важните си мачовет с Германия.

Снимка 262762

За гостите няма да могат да играят Мануел Нойер, както и Юлиан Брандт, Тони Кроос, Андре Шурле и Юлиан Драхслер.

През уикенда и двата отбора гостуваха на "малки" тимове и спечелиха убедително. Скуадра Адзрура победи в Лихтенщайн с 4:0, а Бундестима се наложи с 8:0 над Сан Марино.

Днешната среща е много добра възможност за оценка на състоянието на два от най-силните отбори в света.