Mилан срази Ювентус с 2:0 в сблъсък от 9-ия кръг на Серия "А". Двете попадения бяха дело на  Фикайо Томори 45-та минута и Браим Диас в 54-та, като втория гол беше отбелязан по фамозен начин.

С тази победа италианският шампион се изравни на върха с Наполи и Аталанта, а "Старата госпожа" се свлече до 8-то място в генералното класиране.

"Росонерите" октриха резулата в края на първото полувреме, когато от корнер Оливие Жиру стреля, топката се отби в тялото на Томори и попадна в краката му, след което той отбеляза.

Малко след началото на втората част Брахим Диас навлезе в наказателното поле и отправи изстрел, с който матира стража Войчех Шчесни.

В 71-вата минута Аркадиуш Милик имаше възможност да намали за гостите, но ударът му с глава бе спасен от вратаря на домакините Чиприан Татарушану.

Интер победи Сасуоло с 2:1в Серия А