Милинкович-Савич стреля!

Донарума спасява с крак!

Чудесна възможност за Лацио.

64′

Бонучи получава медицинска помощ, но все пак решава да продължи участието си в мача.

Постъпката му е посрещната с одобрение от страна на публиката.

62′

Милинкович-Савич надскача Бонучи и стреля!

Топката минава встрани от целта.

60′

По един корнер за двата тима.

Нищо опасно обаче пред вратата както на Милан, така и на Лацио.

52′

Андерсон сменя Лейва.

Офанзивна смяна за Индзаги.

51′

Жълт картон за Лулич.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме беше динамично и по всяка вероятност е задоволило и някои от по-претенциозните зрители на трибуните. Акциите пред двете врати се редуваха една след друга, като бе въпрос само на време феновете да станат свидетели на първия гол в мача.

Той бе отбелязан след 15 минути игра, а негов автор стана Кутроне. Футболистът на Милан се разписа след прострелно центриране на Чалханоглу от свободен удар.

Само пет минути по-късно резултатът беше изравнен. Марушич открадна топката при опит за организиране на атака от страна на домакините, напредна отдясно по нападението на тима си и стреля много точно, пронизвайки Донарума за 1:1.

Минута преди почивката, при едно от малкото си попадения, реализирани с глава, Джакомо Бонавентура вкара за 2:1, възстановявайки предимството на "росонерите".

45′

Почивка.

44′

ГООООООООООООООООООООЛ!!!

2:1!

Попадение на Бонавентура с глава!

43′

Опит за далечен изстрел и от страна на Сусо.

Подобен на центриранията му...

42′

Жълт картон за Милинкович-Савич.

41′

Великолепен изстрел на Чалханоглу, но още по-добро спасяване на Стракоша.

Малшанс за Милан.

39′

Поредно центриране на Сусо търпи абсолютен провал.

Не е това денят на състезателя на "росонерите".

38′

Прави впечатление, че футболистите на Милан се изнасят почти в пълния си състав в предни позиции, когато отборът атакува.

Това със сигурност открива множество пространства пред състезателите на съперника.

32′

Луис Алберто стреля от далечна дистанция!

Топката се отбива в гредата!

28′

Жълт картон и за Марушич.

25′

Официално предупреждение за Раду.

20′

1:1!!!

Марушич връща тима си в мача!

ГОЛ за Лацио!

19′

Феновете на Милан не спират да празнуват на "Сан Сиро".

Четири минути след отбелязването на попадението, настроението по трибуните остава приповдигнато.

15′

ГООООООООООООООООООЛ!!!

1:0 за Милан!

Попадение на Кутроне с глава!

Той засича топката след превъзходно центриране на Чалханоглу от свободен удар.

14′

Фаул срещу Бонавентура на границата на наказателното поле.

Добра възможност за Милан.

11′

Шут от далечна дистанция на Чалханоглу!

Вратарят на Лацио спасява!

10′

Първа опасност и пред вратата на Донарума.

Кайседо обаче се забави и завършващият му пас е неточен.

8′

Игра основно в централната част от терена.

Без скоростни акции към двете врати.

3′

Първи изстрел към една от двете врати.

Опитът на Сусо е неуспешен.

1′

Мурджиа

Милан приема Лацио в среща от италианската Серия "А". Двубоят на стадион "Сан Сиро", започва в 19:00 часа.

В последните 10 директни срещи между двете единайсеторки домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно.

На домашния терен на Милан имат изиграни 5 мача, като домакините имат 2 успеха, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.

Милан продължава да играе посредствено през този сезон и е далеч от местата даващи право за участие в евротурнирите. "Росонерите" направиха здрава и мултимилионна селекция в началото на първенството, но до този момент представянето им е разочароващо.

Два хотела за Милан в Разград

Днес започна ремонтът на сектора за гости на "Лудогорец Арена"

Тифозите чакат победа и всичко друго освен трите точки ще се приеме, като провал. Лацио от своя страна прави добър сезон и в момента е в Топ 3 на Италия.

Чиро Имобиле под въпрос за дербито с Милан

Чиро Имобиле изпуска още един важен мач за Лацио

Голаджията под въпрос за дербито с Милан

Първата среща за сезона между двата отбора завърши с погромно 4:1 за Лацио, като хеттрик заби Чиро Имобиле.

Ако Милан вземе трите точки ще скъси сериозно изоставането си от местата за Европа и ще даде доза самочувствие на всички в отбора, както разбира се и на феновете по трибуните.