Турнир: Италия Серия "А" Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача!

88′

ГОООЛЛ ЗА ЮВЕНТУС! Кристиано Роналдо е безпощаден и бележи от бялата точка - 1:2!

87′

Дузпа за Ювентус е отсъдена в заключителните минути на мача!

82′

Кайседо заменя Имобиле.

81′

Бериша заменя Алберто.

80′

Жълт картон за Киелини.

74′

ГООООЛЛЛ ЗА ЮВЕНТУС! "Бианконерите" изравняват резултата при първата си сериозна атака! Бернардески центрира от левия фланг, последва удар на Дибала, Стракоша изби, но при добавката Кансело вкара - 1:1!

73′

Жълт картон и за Ругани.

71′

Кансело заменя Коста.

69′

Жълт картон за Де Шилио.

66′

Поредна чудесна атака на Лацио! Топката попадна в Луис Алберто, който изстреля снаряд от дъгата пред наказателното поле, но топката профуча със сантиметри над гредата!

63′

Какъв пропуск на Лацио! Имобиле бе изведен по чудесен начин в наказателното поле, но останал сам срещу Шчесни, прати топката встрани от целта!

60′

Бернардески заменя Матюиди.

59′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛАЦИО! При центриране от корнер Емре Джан засече с глава топката в собствената си врата - 1:0!

50′

Жълт картон за Лейва.

50′

Жълт картон за Матюиди.

49′

Удар на Луис Алберто от линията на наказателното поле, топката минава на сантиметри от страничната греда.

47′

Добрър пробив на Дъглас Коста по левия фланг, последва остро центриране пред вратарското поле, но Роналдо не успя да играе с нея.

45′

Начало на второто полувреме.

40′

Киелини заменя Бонучи, който се контузи.

45+2′

Край на първото полувреме.

Снимка 402932

42′

Топката е избита от голлинията! Балонна топка бе свалена на точката на дузпата, Имобиле изпревари излезлия напред Шчесни, прехвърля го технично, но на метър от голлинията Ругани успя да избие!

36′

Отново намеса на Шчесни! Пароло стреля от наказателното поле, но вратарят на Ювентус изби топката в корнер!

33′

Добра атака на Ювентус по левия фланг, Дъглас Коста центрира остро, но Стракоша боксира далеч от вратата си.

27′

Луис Алберто! Емре Джан сгреши сериозно на дъгата пред наказателното поле, играчите на домакините разиграха, а Луис Алберто се озова на стрелкова позиция фронтално срещу вратата, но Шчесни отново спаси!

22′

Жълт картон за Джан.

19′

Много силен удар по хлъзгавата настилка нанесе Хоакин Кореа извън наказателното поле фронтално срещу вратата, но Шчесни спаси!

12′

Чудесна възможност за домакините! Пароло центрира към непокрития пред вратарското поле Уолъс, който обаче не успя да намери целта след слаб удар с глава!

10′

Опасен пробив на Кореа отляво в наказателното поле, топката е избита в корнер.

8′

Опасно влизане с бутоните напред на Ругани в краката на Имобиле, съдията обаче не показва картон.

3′

По-силни начални минути за домакините, които се настаниха трайно пред наказателното поле на съперника.

1′