Лацио разби с 4:0 Дженоа на "Олимпико". Сергей Милинкович-Савич (7), Стефан Раду (44), Фелипе Кайседо (59) и Чиро Имобиле (78) бяха точни за "орлите".

Така столичният клуб събра 10 точки и заема 6-о място във временното класиране, докато "грифоните" са в зоната на изпадащите.

Още в 7-ата минута Лацио излезе напред в резултата. Милинкович-Савич получи подаване от Имобиле и реализира.

Снимка 445173

Източник: Twitter

В 34-ата минута гол на Луис Алберто бе отменен след намесата на ВАР.  Въпреки това домакините стигнаха до втори гол преди почивката, след като Раду се разписа след страхотен удар.

В 59-ата минута Кайседо оползотвори пас на Милинкович-Савич и направи резултата класически.

В 78-ата минута Луис Фелипе изведе Имобиле сам срещу вратаря и той вкара за крайното 4:0.

ЧФР Клуж победи Лацио с 2:1 в Лига Европа