Намиращият се в зоната на изпадащите отбор на Торино спечели точка от Лацио на "Олимпико", след като двата отбора завършиха наравно 1:1 в първа среща от 24-ия кръг на италианското първенство по футбол.

Игнасио Абате, младежки национал на Италия, оживи скучното първо полувреме в 36-ата минута, когато засече избитата от Осман Дабо топка и вкара гол за 1:0 в полза на Торино с впечатляващ удар в долния ляв ъгъл на вратата.

Домакините поеха инициативата след гола, но стигнаха само до едно чисто положение до края на първата част, пропиляно от Себастиано Сивиля. Това принуди феновете на Лацио да изпратят любимците си с освирквания и скандирания в съблекалните.

"Орлите" обаче се завърнаха на терена със свежи сили и започнаха да създават положение след положение пред вратата на Торино. Бранителят на домакините Сивиля изравни в 75-ата минута, когато засече задна ножица на Стефано Маури, но блестящи изяви на вратаря на гостите оставиха резултата 1:1 до края.