Комо постигна втора поредна победа в Серия "А", след като надделя с 3:2 над Верона в двубой от шестия кръг на . Два гола за новака в елита на италианския футбол отбеляза Патрик Кутроне (43", 72"), а един добави Андреа Белоти (89"). За гостите точни бяха Дарко Лазович (53") и Матис Ламбурде (90"). Съставът воден от Паоло Дзанети завърши мача с човек по-малко, след като Томас Суслов бе отстранен в 64-ата минута за два жълти картона.

Играчите на Комо изиграха силно първо полувреме и пропуснаха куп положения, а в 25-ата минута съдията отмени тяхно попадение поради засада. Така все пак се стигна до 44-ата минута, когато те осъществиха бърза атака, а не без помощта и на рикошет Кутроне откри резултата. Домакините пък бяха напълно беззъби и не предложиха нищо запомнящо се през първите 45-минути. Второто полувреме отново започна с пропуск на Комо, а само минути по-късно съдията отсъди спорна дузпа в полза на гостите от града на Ромео и Жулиета, която Дарко Лазович превърна в попадение.

Играчите на Комо си върнаха аванса в резултата в 72-ата минута, когато отново Патрик Кутроне бе изведен в добра позиция и от границата на наказателното поле с плътен изстрел отново се разписа. Белоти до голяма степен сложи точка на спора с точния си изстрел в 89-ата минута, когато домакините с настойчивото си поведение се възползваха от грешка на вратаря на Верона Лоренцо Мантило. Крайният резултат оформи Матис Ламбурде в добавеното време. За момчетата на Сеск Фабрегас това бе втори пореден успех и продължаване на серията три мача без поражение в Серия "А".

За състава на Верона пък това бе трета поредна загуба и общо четвърта в рамките на пет двубоя, след успеха на старта на кампанията срещу Наполи с 3:0.