Интер не успя да спечели домакинството си на Торино в мача между двата тима от 12-ия кръг на Серия "А".

Срещата на стадион "Джузепе Меаца" завърши при резултат 1:1.

Яго Фалке откри за гостуващия тим, а в края на мача Едер, след асистенция на Мауро Икарди, изравни.

Двамата треньори - Лучано Спалети и Синиша Михайлович можеха да разчитат на основните си футболисти за сблъсъка.

Снимка 321905

"Нерадзудите" остават без поражение в елита на страната, с 9 победи и вече три равенства и изостават на 2 точки от лидера Наполи.

"Биковете" пък заемат 7-то място със 17 пункта и редуват победи със загуби през кампанията.

Едер подписа нов договор с Интер

Подобреното споразумение е валидно до 30 юни 2021 година

От началото на сезона Интер бе спечелил всичките си 5 домакински мача, в които отбеляза общо 12 гола, но днес не успя да затвърди тази тенденция.

В последните си четири гостувания, Торино неизменно допускаше поне две попадения, но също прекъсна тази си негативна поредица от грешни стъпки.

След нулево първо полувреме, Фалке даде преднина на тима си след почти час игра, но до края гостите се дръпнаха в задни позиции и предоставиха инициативата на своя съперник.

Снимка 321904

Тази тактика на Синиша Михайлович не се оказа успешна, като 11 минути преди последния сигнал Едер получи добро извеждащо подаване от Икарди и останал пред празната врата нямаше как да сгреши за крайното 1:1.

Така Наполи получава неочакван шанс да се откъсне на върха в класирането, при евентуален успех в двубоя си от текущия кръг.