Интер продължава с тежката серия."Нерадзурите" загубиха с 1:2 от Сауоло на "Джузепе Меаца". По този начин миланския гранд окончателно се сбогува с мечтата си за класиране в Европа.

Два кръга преди края на първенството "нерадзурите" остават на осмото място - на четири точки от шестия Милан и три от седмия Фиорентина.

В днешната среща Интер доминираше през по-голямата част, но така и не успя да реализира положенията си.

Срещата премина в ужасна атмосфера като най-върлите фенове на Интер от Curva Nord бяха на трибуната едва двайсетина минути, а при напускането на стадиона издигнаха транспарант "Не заслужават нашата подкрепа, затова отиваме да обядваме".

В 36-ата минута резултатът бе открит. Берарди извади топката за Йемело, който с безпощаден удар в долния ляв ъгъл опъна мрежата зад Ханданович.В 51-ата минута Лирола проби отдясно и намери Йемело, който няколко метра хладнокръвно отбеляза втория си гол в мача.

20 минути преди края, диагонален удар на Едер рикошира коварно в защитник и топка намери долния ляв за 1:2.