Отборите на Интер и Ювентус не се победиха и завършиха 1:1 в голямото дерби на Италия от 9-тия кръг на Серия А.

Попаденията на "Сан Сиро" отбелязаха Един Джеко в 17-ата минута и Пауло Дибала от дузпа в самия край на мача.

Чалханоглу нанесе силен шут в 17-та минута, топката срещна гредата, след което попадна в Един Джеко, който на празна врата се разписа за 1:0.

Титаните Интер и Ювентус се хвърлят в здрава битка за надмощие

Сблъсъкът е днес от 21:45 на "Джузепе Меаца"

Голямата драма се разигра в края на мача. Тогава реферът реши да разгледа съприкосновение между Дензъл Дъмфрис и Алекс Сандро на границата на наказателното поле, след което бе свирена дузпа за гостите. Зад топката застана Пауло Дибала и бе точен за 1:1.

След това равенство Интер събра 18 точки и е на седем от първото място, където са отборите на Милан и Наполи. Юве е 6-ти с 15 т.