Интер записа осми пореден мач без победа. В среща от 23-ия кръг на Серия "А" "нерадзурите" стигнаха само до 1:1 срещу Кротоне. Едер даде преднина на своя тим в 23-ата минута, но след час игра Андреа Барберис изравни.

Миланският гранд остава на четвърто място във временното класиране с 45 точки, докато Кротоне е 17-и с 20 пункта.

"Нерадзурите" бяха без своята звезда Мауро Икарди, който е контузен. На негово място в титулярния състав започна Едер. Александър Тонев не попадна в групата на гостите.

Снимка 338106

Срещата започна с домакински натиск. Матиас Весино имаше добра възможност за гол, но ударът му мина над вратата. В 23-ата минута Интер излезе напред в резултата с гол на Едер. Нападателят се разписа след изпълнение на корнер.

До края на полувремето пред играчите на Кротоне се откриха няколко добри възможности за попадение, които обаче не бяха оползотворени.

Едер можеше да вкара втори гол, но не засече по най-добрия начин центриране на Кандрева.

Галатасарай взе под наем Юто Нагатомо от Интер

Галатасарай се подсили със защитник на Интер

Юто Нагатомо ще продължи кариерата си на "Тюрк Телеком Арена"

Петнадесет минути след подновяването на играта гостите изравниха. Андреа Барберис се ориентира добре в наказателното поле на Интер, измъкна се от защитата и порази вратата на Ханданович за 1:1.

В 64-ата минута Алекс Кордас показа добър рефлекс и спаси опасен удар на Едер. Малко след това Перишич и отново Едер имаха добри възможности, но не успяха да вкарат.

Снимка 338108

В 77-ата минута Марсело Трота бе близо до попадение, но ударът ми мина до дясната греда.

В 88-ата минута Рафиня нанесе хубав удар от границата на наказателното поле, след като беше изведен от страхотно подаване, но вратарят Кордас успя да избие атрактивно топката в ъглов удар.