Беневенто и Торино завършиха 2:2 в пърия мач от 19-ия кръг на италианската Серия "А". Домкините поведоха с 2:0, Симоне Дзадза отговори с две попадения и донесе точката за "биковете".

При 2:1 гол на Дзадза беше отменен от ВАР. Същото се случи в началото на срещата с попадение на Камил Глик за домакините заради извършен фаул.

Николас Виола откри в 32-ата минута с гол от дузпа. Нарушението беше на Салаваторе Сиругу срещу Джанлука Лападула.

4 минути след почивката Лападула направи разликата да изглежда комфортна за Беневенто - 2:0.

Само две минути по-късно Дзадза намали след удар с глава. В 63-ата минута попадение на нападателя беше отменено зарад фаул в атака.

Все пак в третата минута на добавеното време същият футболист оформи крайното 2:2 след центриране на Андреа Белоти.

След този резултат Беневенто е на 11-о място с 22 точки. Торино е на 18-а позиция с 14 точки.