Милан не срещна затруднения в мача си със Специя от 3-тия кръг на Серия "А". "Росонерите" спечелиха с категоричното 3:0.

Андрей Гълъбинов започна като титуляр за съперника на италианския гранд, но контузия в 33-тата минута не му позволи да продължи срещата.

След излизането му от терена, поведението на неговия състав се промени и не личеше отборът да има възможности да стигне до реализирането на попадение.

Дерменджиев: Дано Гълъбинов има повече голове от Лукаку и Роналдо

"Всеки, който се представя добре, има място в националния отбор"

"Росонерите" поведоха в резултата чрез Рафаел Леао, който се разписа в 57-мата минута, след като засече центриране от свободен удар от Хакан Чалханоглу.

Милан нанесе своя съкрушителен удар за съперника само в рамките на две минути, като останалите две попадения паднаха в 76-тата ми 78-мата.

Първо Тео Ернандес елиминира съперници и отправи удар от границата на наказателното поле, който се спря в долния десен ъгъл на вратата на Рафаел. Секунди по-късно Франк Кеси засече центриране и прати топката успоредно на голлинията, където Рафаел Леао бе на правилното място и "чукна" топката, за да я вкара във вратата на стража на Специя и да направи резултата 3:0.

Така след три кръга в Серия "А", Милан излиза на втора позиция с 9 точки. Специя заема 15-тото място в класирането.