Отборите на Торино и Фиорентина не излъчиха победител и завършиха наравно 0:0 в мач от 19-ия кръг на италианската Серия „А". Двата тима изиграха здрав мач, в който създадоха редица голови положения, но благодарение на силните изяви на вратарите Падели и Нето, до голове не се стигна.

Това бе четвърти пореден двубой, в който възпитаниците на Винченцо Монтела не допуснаха гол във вратата си. „Биковете" пък сложиха край на серията от 3 последователни победи на съперника си от Флоренция.

След този кръг Фиорентина се бетонира на четвъртото място в класирането, но пропусна отлична възможност да се изравни по точки с третия Наполи. В момента разликата между двата тима е 2 точки, но тя може да набъбне до 5, ако по-късно днес неаполитанци спечелят визитата си на Верона.