Турнир: Копа Италия Стадион: "Gewiss Стейдиъм", гр. Бергамо (Италия) Зрители:
90+7′

Край на мача.

90+3′

ГОЛ! Топката рикошира и достигна до краката на Никола Миленкович малко зад линията на наказателното поле. Той не се подвоуми и изстреля великолепен удар в долния ляв ъгъл - 2:3.

Снимка 563137

90′

Три минути добавено време.

81′

Юсеф Малех излиза, на негово място се появява Никола Миленкович.

79′

Изгонен играч! Лукас Мартинес не прецени намесата си и получи втори жълт картон от Майкъл Фабри!

74′

Руслан Малиновский напусна терена, а Луис Муриел влезе като смяна.

74′

Марио Пашалич напуска терена, а Матео Песина влиза на негово място.

74′

Рикардо Сапонара излиза от терена, за да бъде заменен от Нанитамо Иконе.

72′

ГОЛ! Пьонтек реагира мигновенно спасената от вратаря топка и довкара кълбото във вратата за 2:2.

71′

Пропуск! Кшищоф Пьонтек не успя да се концентрира достатъчно и пропусна дузпата.

Снимка 563136

70′

Дузпа! Теун Коопмейнерс с грубо влизане, Майкъл Фабри посочи бялата точка.

66′

Отбита топка попадна в Рикардо Сотил на границата на наказателното поле, но той не успя да контролира удара си и плъзна кълбото твърде встрани от дясната греда.

60′

Николас Гонсалес е заменен от Рикардо Сотил.

59′

Гаетано Кастровили е заменен от Джакомо Бонавентура.

56′

ГОЛ! Жереми Бога завърши красивия си индивидуален рейд с превъзходен удар от вътрешността на наказателното поле. Топката навести дясната част на вратата, а Пиетро Терачано нямаше какво да направи.

54′

Кшищоф Пьонтек засече центриране от свободен удар. Той отскочи и насочи топката, която мина на сантиметри над напречната греда.

Снимка 563135

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Жереми Бога овладя хитър пас в наказателното поле, но опитът му разтресе десния страничен стълб.

44′

Лукас Мартинес получава жълт картон.

38′

Игор получава жълт картон.

Снимка 563134

37′

Хосе Луис Паломино излиза от терена, а Теун Коопмейнерс влиза.

32′

Марио Пашалич получава жълт картон.

30′

ГОЛ! Давиде Запакоста прибра превъзходен пас и отпраи страховит шут, който отиде в горния десен ъгъл, рикоширайки от гредата.

27′

Николас Гонсалес шутира към горния десен ъгъл от трудна позиция. Хуан Мусо не беше заел добра позиция, но се хвърли геройски и спаси.

Снимка 563133

18′

Ханс Хатебур показа завидна ориентация около точката на дузпата, за да стигне до центриране от свободния удар. Той скочи високо и насочи топката с глава, но много встрани от дясната греда.

15′

Руслан Малиновский тръгна на слалом, но съперников играч се справи добре, отнемайки му топката.

9′

ГОЛ! Кшищоф Пьонтек е точен от бялата точка!

7′

Да, това е дузпа.

Снимка 563132

7′

Мартен де Роон получава жълт картон.

6′

Николас Гонсалес се свлече след съприкосновение в наказателното поле и съдията Майкъл Фабри ще прегледа ситуацията с ВАР.

1′

Терзич

Аталанта приема Фиорентина в мач от ¼ финалите на Купата на Италия. Мачът на "Дживайс Стейдиъм" е от 19:00 часа.

На полуфиналите в турнира вече се класираха Интер и Милан след като отстраниха съответно Рома и Лацио.

В по-късен мач място сред най-добрите четири ще намери победителя от двубоя между Ювентус и Сасуоло.

Кадър на Левски попадна в групата на Фиорентина за мача с Аталанта за Купата на Италия

Вижте подробности

Любопитен факт от сблъсъка между Аталанта и Фиорентина е, че българският вратар Иван Андонов попадна в групата на "виолетовите". Родният талант е кадър на Левски и е едва на 17 години.