Отборът на Лацио допусна пълен обрат при визитата си на Дженоа, в двубой от 24-ия кръг на Серия "А".

Столичани водеха в резултата, но през второто полувреме не успяха да противодействат на набезите на съперника и логично инкасираха поражение.

Точен за гостуващия състав беше Бадел, докато за домкините се разписаха Санабрия и Кришито.

Снимка 380878

Резултатът беше открит минута преди паузата, когато Бадел получи чудесна възможност за реализиране на попадение и взе максимума от ситуацията, давайки преднина на състава си непосредствено преди почивката.

Лацио победи Фрозиноне като гост с 1:0

Лацио се върна в борбата за зона "Шампионска лига"

"Орлите" с ценни три точки при гостуването на Фрозиноне

Петнайсет минути преди последния сигнал Санабрия върна тима от Генуа в срещата, а в третата минута на даденото от съдията продължение Доменико Кришито оформи крайното 2:1, изправяйки публиката на стадиона на крака.

Успехът запази 13-ата позиция на Дженоа в таблицата с временното подреждане. Борещият се за място в зона "Европа" Лацио пък запазва 6-ото си място, но може да бъде изместен от съставите, които все още не са изиграли мачовете си от текущия кръг.

Емполи победи Сасуоло с 3:0, а Удинезе надделя на собствен терен над Киево с 1:0 в останалите двубои от кръга, играни по същото време.

Лацио загуби от Севиля с 0:1