Българският национал Валери Божинов ще остане на резервната скамейка в мача срещу Милан днес, прогнозират медиите в Италия.
Двата отбора се изправят в среща от междинния 30-и кръг, а според "Гадзета" и "Кориере дело спорт" атаката на "дуковете" ще бъде водена от Ернан Креспо. Очаква се опитният аржентинец да бъде подпомаган от втора позиция от Биабиани и Хименес.
За гостите от Милан в игра се завръщат Марко Бориело и Масимо Амброзини, като се очаква и двамата да попаднат в стартовия състав. За пореден път старши треньорът Леонардо ще заложи в центъра на отбраната на Тиаго Силва и Джузепе Фавали, а по фланговете ще бъдат Дзамброта и Антонини.
Ето и вероятните състави на двата отбора:
ПАРМА, 4-3-1-2: Миранте, Дзакардо, Паци, Лукарели, Кастелини, Валиани, Мороне, Галопа, Хименес, Биабиани, Креспо
Резерви: Паварини, БОЖИНОВ, Антонели, Дзенони, Лунардини, Ланзафаме, Паси
МИЛАН, 4-3-3: Абиати, Дзамброта, Тиаго Силва, Фавали, Антонини, Фламини, Пирло, Амброзини, Мансини, Бориело, Роналдиньо
Резерви: Дида, Янкуловски, Гатузо, Абате, Индзаги, Хунтелаар, Зеедорф
CURVANORD
на 24.03.2010 в 23:40:47 #4BRAVO NA BOJINKATA
Мулян взеха да издъхват , шампиони щели да стават

YasenMInkov
на 24.03.2010 в 23:36:30 #3Аве незнам ама май селяните сте вие защото Божката пак с гол в 90 мин срещу Милан!!!!!Смешници сте,а тренера на Парма да почва да пуска нашето момче титуляр,че само той им вади мачовете.
Didogun
на 24.03.2010 в 23:35:52 #2Божинов резерва срещу Милан...... ....Това не му пречи обаче да ги чукне
EnglishFootie
на 24.03.2010 в 18:49:25 #1само за резерва го бива
