Отборът на Болоня не успя да запише две поредни победи в италианския футболен шампионат. След впечатляващия си успех като гост на Интер в предишния кръг на Серия "А", днес съставът взе само точка в спора си с Дженоа.

Двата тима приключиха срещата при резултат 1:1, като и двете попадения паднаха през първата част от мача.

Снимка 405648

Източник: Twitter

В 17-ата минута Поли асистира на Матия Дестро и резултатът беше открит. Преднината на отбора бе заслужена, от гледна точка на няколкото положения, които футболистите на състава вече бяха създали в първия четвърт час от мача.

Снимка 405649

В 33-ата минута обаче Лерагер изравни резултата и върна тима си в срещата, след пас на Лазович.

След като измина час игра домакините предприеха няколко промени, основно в атака, като на терена се появиха Джемайли, Сантандер и Сансоне, които определено раздвижиха играта на състава в предни позиции.

Въпреки това нова промяна на статуквото не бе регистрирана, което означаваше само по точка за всеки от опонентите. Така Болоня остава сред застрашените от изпадане състави, докато Дженоа за момента е над опасната линия в таблицата.