Болоня изненада неприятно Интер, записвайки победа с 2:1 в домакинството си от отложения 20-и кръг в Серия "А".

"Рособлу" направиха обрат, след като първи получиха гол още в 3-ата минута, дело на Иван Перишич, но Марко Арнаутович в 28-ата и Никола Сансоне в 81-ата минута донесоха успеха на домакините. Огромна вина за това има и резервният вратар на Интер Йонуц Раду, който се наложи да застане под рамката на мястото на контузения Самир Ханданович.

Снимка 572066

Румънецът обаче се провали с гръм и трясък и буквално подари победата на съперника, след като направи ужасяваща грешка при втория гол на Болоня, когато не успя да изчисти елементарна топка, подадена му от тъч и позволи да му вкарат лесен гол.

Снимка 572067

Тази загуба обаче може да има огромно значение в битката за Скудетото, като четири кръга преди края "нерадзурите" остават на 2 точки зад лидера Милан.

Фиорентина - Удинезе 0:4 в мач от Серия "А"

Фиорентина с тежко поражение на "Артемио Франки"