Болоня и Киево не успяха да се победят и завършиха наравно 1:1 в пореден мач от 18-ия кръг на италианската Серия "А".

Сержо Пелисиер изведе "летящите магарета" напред в резултата в43-ата минута, но в ответната атака Марко Ди Вайо изравни от дузпа. Попадението бе 13-о от началото на сезона за нападателя, който излезе начело при голмайсторите в Серия "А".

В друг мач от кръга Удинезе и Сампдория също завършиха наравно 1:1. Гостите от Генуа откриха резултата в 57-ата минута чрез Делвекио, но Домици изравни в 62-ата и оформи крайния резултат в мача.

БОЛОНЯ - КИЕВО 1:1

0:1 Пелисиер (43')

1:1 Ди Вайо (45'-дузпа)

Стартови състави:

Болоня: Антониоли, Дзенони, Морас, Терци, Бомбардини, Маркини, Волпи, Мудингай, Валиани, Берначи, Ди Вайо
Киево: Сорентино, Моро, Мореро, Йепес, Мантовани, Лусиано, Ригони, Пинци, Марколини, Пелисиер, Еспозито