Треньорът на Интер - Симоне Индзаги остана доволен след класическата победа с 3:0 над Специя в мач от втория кръг на италианската Серия А.

"Показахме добра игра, бяхме концентрирани и можеше да отбележим и повече голове. Само първите 15 минути бяха малко по-напрегнати. Специя спечели последните си два мача в Купата на Италия и Серия А и знаехме, че ще ни създадат проблеми. Върнахме си Лукаку и вече имаме повече опции в атака.

Късметлия съм да разполагам с четирима страхотни нападатели и сега от мен зависи да вземам правилните решения как да ги използвам. Надявам се да стигнем до 100 гола през сезона в Серия А. Правилото с петте смени промени футбола, защото вече 16 играчи вземат участие в един мач, а не 11.

Когато има натрупана умора, това позволява да се внесе енергия в състава. Стадионът бе разпродаден, независимо че е краят на август и хората са във ваканция. Усетихме атмосферата и точно затова избрахме да направим тук последната си тренировка снощи, защото не бяхме стъпвали на този стадион в продължение на два месеца. Имаме страхотни директори, които вършат отлична работа и ми осигуряват играчите, от които имам нужда", каза Индзаги.

Интер победи Специя с 3:0

Интер с класическа победа над Специя, Петко Христов записа първи минути за сезона