90+7′
Турнир: Шампионска лига Стадион: "Реале Арена", гр. Сан Себастиян (Испания) Зрители:
90+7′

КРАЙ НА МАЧА! РЕАЛ СОСИЕДАД И ИНТЕР ПОДЕЛИХА ТОЧКИТЕ!

89′

Амари Траоре получи жълт картон

87′

ГОЛ ЗА ИНТЕР!!! ЛАУТАРО МАРТИНЕС ИЗРАВНИ ЗА ИНТЕР СЛЕД ПОДАВАНЕ НА РЕЗЕРВАТА ДАВИДЕ ФРАТЕЗИ!

85′

Голмайсторът Мендес е заменен от Пачеко.

79′

Гол на Маркъс Тюрам е отменен заради засада!

76′

Ачерби се появи в игра вместо де Фрай

72′

Кубо отстъпи мястото си на Алваро Одриосола.

72′

Умар Садик влезе в игра вместо Оярсабал.

70′

Алексис Санчес влезе на мястото на Мхитарян

70′

Жълт картон за Павар за оспорване на съдийско решение.

65′

ПЪРВОНАЧАЛНО БЕ ПОКАЗАН ЧЕРВЕН КАРТОН НА НИКОЛО БАРЕЛА ОТ ИНТЕР! СЛЕД ПРЕГЛЕД СЪС СИСТЕМАТА ВАР КАРТОНЪТ Е ОТМЕНЕН!

Снимка 634680

Източник: gettyimages.com

55′

Маркъс Тюрам смени Марко Арнаутович.

55′

Давиде Фратези влезе на мястото на Аслани.

55′

Бастони е заменен от Димарко.

48′

Страхотно спасяване на Ян Зомер след удар на Оярсабал от непосредствена близост! Нападателят на Реал Сосиедад бе оставен абсолютно непокрит след центриране от ъглов удар, но вратарят на гостите отново бе на висота.

45′

Начало на втората част на двубоя!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ РЕЗУЛТАТ 1:0 В ПОЛЗА НА ДОМАКИНИТЕ, СЛЕД ГОЛА НА БРАЙС МЕНДЕС ОЩЕ В ЧЕТВЪРТАТА МИНУТА.

45′

Такефуса Кубо имаше добра възможност да удвои аванса на домакините, но Ян Зомер се отличи с добро спасяване.

44′

След многоходова атака на домакините Микел Оярсабал излезе на голова позиция, но ударът му срещна напречната греда, а освен това бе маркирана и засада на нападателя на баските.

20′

Марко Арнаутович бе изведен сам срещу вратаря на домакините Алехандро Ремиро, който спаси неговия удар, а освен това бе маркирана и засада.

13′

Жълт картон за Кристиян Аслани.

4′

ГООООООЛ ЗА РЕАЛ СОСИЕДАД! БРАЙС МЕНДЕС НАКАЗА ГРУБА ГРЕШКА НА АЛЕСАНДРО БАСТОНИ И ОТКРИ РЕЗУЛТАТА В ПОЛЗА НА ДОМАКИНИТЕ!

Снимка 634678

3′

Отличен шанс за домакините да поведат в резултата, но ударът на Андер Баренечеа срещна гредата.

1′

НАЧАЛО НА ДВУБОЯ!

Снимка 634677

1′

Двубоят започна с минута мълчание в памет на жертвите на природните бедствия в Мароко и Либия.

32. Унай Мареро

Отборите на Реал Сосиедад и Интер завършиха наравно 1:1 в мач от група "D" на Шампионската лига.

Мачът започна мечтано за домакините, които откриха резулатата още в 4-тата минута с попадение на Брайс Мендес, дошло след груба грешка на защитника на Интер Алесандро Бастони.

В края на първото полувреме баските, за които това е първо участие в Шампионската лига от 20 години две отлични възможости да увеличат своя аванс, но първо удар на Оярсабал се отби в градата, като при ситуацията бе маркирана и засада, а малко по-късно вратарят на гостите Ям Зомер спаси опасен шут на Такефуса Кубо.

Три минути след почивката отново Зомер спаси вратата си от сигурен гол, като парира удар с глава на Оярсабал от непосредствена близост, след изпълнение на ъглов удар.

В 65-ата минута дойде и най-спорният момент в срещата. Първоначално съдията Майкъл Оливър показа червен картон на Никола Барела за настъпване на Брайс Мендес, но след като прегледа ситуацията със систамата ВАР отмени своето решение и остави футболиста на Интер на терена.

С наближаване края на мача "нерадзурите" повишиха оборотите в опит да избегнат загубата, като гол на резервата Маркъс Тюрам бе отменен заради засада в 79-ата минута.

Все пак Интер стигна до изравнителен гол чрез Лисандро Мартинес, който бе точен в 87-ата минута, след асистенция на Давиде Фратези.