Наставникът на Интер Антонио Конте сподели, че тимът му е подарил 2 гола на Лацио при загубата с 1:2 в дербито на кръга в Серия "А". "Нерадзурите" поведоха в резултата с попадение на Ашли Йънг в края на първата част, но през второто полувреме допуснаха пълен обрат.

"Добро представяне с изключение на резултата. Начинът, по който допуснахме два гола, си е подарък. Не мога да не бъда притеснен, че в големите мачове грешките ни се увеличават. Това е част от израстването, има известна наивност и играчите трябва да бъдат по-спокойни в някои ситуации.

През този сезон е имало и други мачове, в които повеждаме и губим. За пример давам срещите с Барселона и Борусия Дортмунд. Ще минем и пред това. Момчетата работят здраво и съм им благодарен", коментира Конте след втората загуба на Интер за сезона, като досега "нерадзурите" допуснаха поражение единствено от Ювентус с 1:2 у дома през октомври.

Лацио обърна Интер и победи с 2:1 на "Олимпико"

Лацио се изкачи на втората позиция, успя да обърне Интер на "Олимпико"

Ашли Йънг откри за "нерадзурите", но Имобиле и Милинкович-Савич обърнаха мача в своя полза