Интер записа петата си поредна победа в Серия "А", след като се наложи с 4:2 срещу Сасуоло в 35-ия кръг на шампионата тази вечер.

Берарди вкара гол в 11-ата минута, но той бе отменен от технологията ВАР заради засада, а след това Ромелу Лукаку разтърси с истински "снаряд" мрежата на гостите за аванс от 1:0 на Интер.

Нов звучен шамар за Милан: Специя мечтае за спасение след успех с 2:0 над "росонерите"

Милан загуби с 0:2 като гост на Специя

Тресолди си отбеляза автогол в 55-ата минута, за да увеличи преднината на "нерадзурите", а след това Мартинес стреля и направи 3:0. Сасуоло се върна в мача с головете на Матеус Енрике и Фратези, но гостите нямаха сили за трети гол.

Снимка 618105

Лукаку подпечата победата за Интер в 89-ата минута на мача, когато отбеляза втория си гол за 4:2.

Така Интер се изравнява на втората позиция с Ювентус и имат по 66 точки, а зад тях е Лацио с 65.